Przygotowanie do poczęcia dziecka

„Bądźcie płodni i rozmnażajcie się…” Rdz 1, 28

Patronat Doktor Ewy Dąbrowskiej wspomaga Doktor Jan Olek:

Doktor Jan Olek

Ordynator Kliniki Ginekologii i Położnictwa oraz kierownik centrum endometriozy w szpitalu Św. Elżbiety w Dillingen an der Donau/Bawaria.
Wcześniej zastępca ordynatora i założyciel centrum endometriozy w w Szpitalu św. Józefa w Dortmundzie. Na co dzień zajmuje się leczeniem operacyjnym endometriozy i niepłodności.
Propagator minimalnie inwazyjnych technik operacyjnych takich jak laparoskopia przezpochwowe, vNOTES, minilaparoskopia. Naprotechnolog i operator systemu robotycznego daVinci.
Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci.

Turnus wspomagający płodność

Post warzywno-owocowy według doktor Ewy Dąbrowskiej oczyszcza, wzmacnia i rewitalizuje. Jest sposobem na przygotowanie organizmu wszystkich przyszłych rodziców do poczęcia dziecka.

Jest szczególnie pomocny, kiedy małżonkowie:

  • mają zdiagnozowane choroby przewlekłe
  • są w grupach ryzyka
  • mają dzieci z przewlekłymi chorobami, zaburzeniami (np. astma, AZS, nowotwory, autyzm itp.)
  • są przepracowani, obciążeni stresem

Zmiana nawyków żywieniowych zwiększa szansę na zdrowsze dziecko. Poza tym post wspiera przy: zaburzeniach ginekologicznych (nieregularne cykle, nieprawidłowe krwawienia, endometrioza, mięśniaki, polipy, policystyczne jajniki, brak owulacji, zaburzenia hormonalne, przewlekłe stany zapalne, przedwczesne wygasanie czynności jajników), niepłodności małżeńskiej, poronieniach, przedłużającym się stresie. Odsyłamy do książki Dr Ewy Dąbrowskiej “Dieta dr Ewy Dąbrowskiej. Fenomen samouzdrawiającego się organizmu. Naturalny sposób wspomagania płodności”

Zapraszamy na turnus dla małżeństw - 19 listopada - 2 grudnia 2022 r. Więcej informacji wkrótce - zachęcamy do zapisów.